Cykloservis a prodejna jízdních kol pro jižní část Prahy

Lidé často cestují se svými koly na autě, berou je ssebou na cesty. Skládají je do letadel a létají s nimi na dovolené, aby tam mohli jezdit. Jiní si je půjčují na místě, ale to je příběh na jindy.

Dnes budeme probírat jízdní kola, nějaké novinky ale i klasiku. Do měst jsou ideální skládací kola a elektrická kola. Pokud si pořídíte skládací kolo, můžete ho prostě složit, vejít s ním do MHD a dojet na místo. Velmi praktické, tato kola jsou velmi poptávána, a to zvláště v aglomeracích.

Cykloservis na tom správném konci Prahy, Praha 4

Praha 4 je absolutně ideální pro cyklisty: nachází se zde jeden z největších lesů v Praze, Prahu 4 křižují cyklostezky, na P4 také je velká Hostivařská přehrada, prostě tato část města je pro cyklistiku jako dělaná. Náš cykloservis je umístěn právě u toho velkého lesa, Kunratického lesa, a hned u cyklostezky z Hájů do Bráníka, cyklostezky A22.
A po ní k nám přijíždějí cyklisté prakticky z většiny jihu Prahy.

Naší hlavní výhodou je, že nejsme jen cykloservis, ale také prodejna kol a náhradních dílů a příslušenství. Máme vše od osvětlení na kola přes sedla, pláště a zámky.

Ale také samotná kola. Naše specializace jsou kola českých výrobců jako je Yedoo, Core, 4freetime a další. Skladem u nás najdete dětská kola, elektrokola, skládačky horská i treková kola a v neposlední řadě je tu pak bazar kol, kde nabízíme jednak odkup, tak komisi i inzerci.

Skládací kola letos letí

Již jsme o nich mluvili, kola jenž se dají složit a vložit do obyčejného kufru. Skládání těchto kol je často sáležitostí pouze několika desítek vteřin. Například taková Strida LT je složena doslova měhem 10 vteřin, a navíc je složené kolo schopno samo stát, nespadne. Skládací kolo je navíc vybaveno klínovým řemenem, jenž mu dává neobyčejnou výdrž a nenáročnost, neboť není potřeba olej na jeho provoz. Řemen vydrží zhruba 30x déle než cyklistický řetěz. Na tomto skládacím kole je také kladem jeho nízká cena, jen 15000 kč. Dobrých modelů však je vícero, například skládačka od LeaderFox, jenž má již v základu nadstandardní vybavení, včetně světel, nosiče atd, za což vše je cena na okolí sedmi tisíc. Přijďte se na ně podívat :)

Raketový vývoj elektrokol dorazil i do čech

Dokonce v čechách máme skvělého výrobce velmi kvalitních elektrokol, jménem 4FreeTime se sídlem v Brně. tato firma má obrovské plus v tom, že již má zkušenosti se servisem a má dostatečně solidní zázemí abychom ji jako prodejci ale i zákazníci mohli věřit. Mnoho modelů elektrických kol máme jak k zapůjčení tak ke koupi na prodejně. Lidé si například mohou zapůjčit elektrokolo na projížďku v krásném lese a tím si kolo vyzkoušet… Co se týče dojezdu elektrokola, tam to bývávalo hodně slabé, ale již se to zlepšilo, a dnes střední třída kol dojede do vzdálenosti takových 40 km, ale máme i elektrokola s dojezdem několikanásobně vyšším. Dobrým bonusem je to, že výrobce sídlí v čechách, není tedy potřeba čekat na dovoz dílů například z Ameriky, jak se tomu kdysi dělo.
Nad to, náš cykloservis tato kola přímo opravuje, takže nejen že díly přijdou rychle, ale opravíme je přímo u nás v dílně.

Dětská kola a bazar kol všech druhů a velikostí na Praze 4

A konečně pojďme se podívat na kola pro nejmenší, aby se také děti mohly vybít z jejich nezkrotné energie: Opět zde vedeme s českými značkami – Velmi populárními značkami kol Yedoo a Core, obě dvě jsou špičková dětská kola, jedna pro větší děti, druhá menší. Firma Core se specializuje na větší kola, velikost rámu 20 palců a více, solidní dural. Kola jsou mezi nejlehčími v kategorii, neboť dural je použit skoro ve všech součástkách, což není běžné. Když bychom pak chtěli kola pro menší, pak je to firma Yedoo, která má odrážedla a rámy 12-16 i více. V menších kolech je tento výrobce doslova nejlehčí na trhu, což činí dětská kola velmi populárními.

Dětská kola však máme i v cyklobazaru, která najdete na našich stránkách a jenž obsahuje všechny u nás dostupná kola jak dětská tak pro dospělé. Všechna kola v nabídce byla servisně prohlédnuta a jsou vyčištěna a pojízdná. Jízdní kola dokonce i vykupujeme, a to všemi klasickými cestami včetně platby na ruku. Jsme však současně servis, což nám dává velké plus, neboť mnoho cyklobazarů kola nespravuje, pouze prodává. Jsme o úroveň výše, přijďte se podívat :)

Na shledanou se těší Cyklobazar, cykloservis a prodejna jízdních kol, Praha 4 Chodov

Sdílejte dále: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • email
 • LinkedIn
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Technorati
 • XING

Komentuj