Virtuální sídlo firmy je zajímavá nabídka

V dnešní stále nejisté době, kdy se nedaří ani velkým společnostem, si mnoho lidí, kteří by chtěli podnikat, říká, že to nemá cenu. Raději ani nechtějí začít, protože by je to stálo nemalé peníze. Stačí pronájem jedné nebo dvou kanceláří – to je pro začínající podnikatele často příliš velké břemeno, obzvláště pokud chceme kancelář na dobré adrese. Potom je nutné najít ty správné lidi, kteří zde budou pracovat a zaměstnat je. Těm samozřejmě musíme také zaplatit. To jsou samé náklady, ale žádné jistoty. Výběr zaměstnanců je někdy velice těžký a náročný, a ani výše nájemného není jistá navždy. Virtuální sídlo firmy je tedy zajímavou volbou.

Virtuální sídlo – hlavní výhody

Virtuální sídlo firmy znamená jistotu a ušetřené tisíce korun měsíčně. Tyto ušetřené peníze můžete investovat jiným, efektnějším způsobem do podnikání. Kromě spořených peněz a času, kdy byste hledali sídlo kanceláře a zaměstnance, máte navíc skvělou adresu v Praze. Služba virtuální sídlo neznamená pouze dobrou adresu na dobrém místě, ale i jiné služby. V místě virtuálního sídla se nachází recepce, kde budou přijímány faxy a pošta, která vám bude odesílána. Telefony na pevnou linku budou buď obslouženy recepční nebo přesměrovány na váš telefon, a tak vás mohou vaši klienti, anebo partneři zastihnout skutečně kdykoli. Navíc si v tomto prostoru můžete pronajmout i kancelář na obchodní jednání nebo schůzky s obchodními partnery, anebo s klienty. Vždyť v Praze je daleko víc možností, než v menších městech. Zároveň je na vás upřena menší pozornost úřadů, vzhledem k počtu firem, které v Praze jsou. Nebudete platit nic navíc, pouze za pronájem virtuální kanceláře nebo sídla firmy, případně za další služby. Ale pouze ty, které byly opravdu provedeny. Nemusíte platit za lidi, kteří pouze sedí v kamenné kanceláři a zvedají telefony. Navíc si můžete domluvit i další administrativní činnosti, vedení účetnictví, vypracování daní nebo třeba i logistiku. To vše nabízí virtuální sídlo firmy.

Programy virtuálního sídla firmy

Virtuální sídlo firmy si můžete vybrat v jednotlivých kancelářských centrech společnosti Profi-kancelář s.r.o. Sídla firmy jsou nabízeny ve dvou nejvyužívanějších variantách a ještě navíc je zpřístupněn program “moje PROFI”, u něhož si můžete požadované služby nastavit přímo na míru. Profi-sídlo je základní variantou virtuální kanceláře, která nabízí poskytnutí sídla firmy či kontaktní adresy firmy. Máte neomezený příjem a měsíční přeposílání korespondence, je k dispozici i vlastní pevná linka s přesměrováním na váš telefon. Bude-li potřeba jednat s úřady, zasedací místnost můžete využít zdarma. Dopisy vám jsou v rámci Profi-sídla dostupné online či s upozorněním na e-mail. Adresa virtuálního sídla firmy jsou v kancelářských centrech Praha 1, Praha 2, Praha 3 a Praha 9.

Přehled programů virtuálního sídla firmy:

 • sídlo firmy PROFI SÍDLO (základní program sídla)
 • sídlo firmy PROFI KANCELÁŘ (virtuální kancelář)
 • sídlo firmy moje PROFI (vlastní konfigurace služeb)

Bližší informace o nabídce virtuální sídlo firmy, konkrétních podmínkách a cenách získáte na webu společnosti Profi-kancelář s.r.o. www.profi-kancelar.cz, nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.

Sdílejte dále: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • email
 • LinkedIn
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Technorati
 • XING

Comments are closed.